loader

Uzun yıllardır Orman Ürünleri Sektöründe faaliyet gösteren, Demiroğlu ailesinden; ADNAN DEMİROĞLU'nun kurucusu olduğu DEMOR ORMAN ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.

Kurulduğu günden itibaren geçmişin verdiği tecrübe ve bilgi birikiminin yanısıra, Uzman Kadrosuyla kısa zamanda sektörde Hizmet ve Fiyat endeksli bir çalışma yürütmeye başlamıştır.

Sektörün önde gelen YILDIZ ENTEGRE,STARWOOD,5K LAMİGLOSS,HENKEL,LİGNADECOR,KADOMA,SAMET,SELECTRON markalarının KONYA 'da bayilik hizmetini sunmaktadır. Sunta, Mdf,Kapı malzemeleri,Kapak ürünleri,Kenar bandı ve Mobilya tutkalları çeşitlerini 5.000 m2 kapalı stok alanıyla, ÇEŞİTLİLİĞİN VE HİZMETİN DİĞER ADI olarak tanınan firma,

Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri;Daima Kalite,En iyi Hizmet,Zamanında teslimat ve Uygun Fiyat olmuştur.

Ticaret hayatında Başarı ve Sürekliliğin Teminatı Hizmette Dürüstlük ve Kalitedir misyonuyla çalışan firmamız; Her geçen gün kendini yenileyip,geliştirerek siz değerli müşterlerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Sepet

Oturum Aç

Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Favori Ürünlerim